Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ślubno-weselny czas

to nie było tak niegdyś ja

To nie było tak niegdyś ja ostatnio pisał tu oraz przepraszam przeciwnie zaś. Jestem jeszcze próbuje wrócić aż do swing rzeczy oraz moje posty może nie będzie regularnie na kilka dni więcej, aż wolno otrzymać rzeczy. Cóż, jestem żonaty! Nie mogę w owo uwierzyć. Będę robić pełną zakręcić naszego ślubu oraz podróży poślubnej. Nie otrzymaliśmy nadal zdjęć zawodowych. Więc razu jednego ja będę robić przewodniczący przypomina o naszym ślubie. W dodatku czasu, będę podsumować polski kontrolny obiad oraz podróży poślubnej. Muszę stwierdzić, że te ostatnie dwa tygodnie uprzedni największe chwile mojego życia. 17 sierpnia 2012 był najszczęśliwszy dzień w moim życiu. To był dzień, że Mike oraz ja wreszcie stał się mężem oraz żoną. Było kilka wpadek, które omówię razu jednego mam zdjęcia, pomimo tego na Całość w najwyższym stopniu części okazało podobnie jak zaplanowałem. Moja wyobrażenie w rzeczywistości natrafiłem oraz jestem nader wdzięczny przeciwnie zaś, albowiem nader silnie pracował, wówczas na Całość.

aura była idealna, aż

Aura była idealna, aż przyszedł okres na nasze uroczystości plus burzowe chmury zaczęły napływać Szczęśliwie odbyło się aż nasza obrzęd się skończyła plus już było po robienia zdjęć poza. Końcówka nocy lał. Tego rodzaju zniedołężniały parę rzeczy, które zaplanowałem, jednakowoż było w porządku. Oraz właśnie biorąc w każdej chwili plus był zobowiązany zbytnio tych, którzy kocham wokół mnie najszczęśliwszy dzień w moim życiu. Nasz miesiąc miodowy było niesamowite! Muszę rzec, że chciałbym, aby wyprzedzić aż do innego ośrodka Sandal błyskawicznie! Faktycznie mieliśmy w najwyższym stopniu wyborny okres. Oraz skończyło się ponad 300 zdjęć! Nasz mir był przeniesieni aż do apartamentu plus mieliśmy usługi lokaja. Owo było naprawdę wspaniałe doświadczenie, którego nigdy nie zapomnę. Zrobię pełną zakręcić naszej podróży poślubnej w najbliższych tygodniach. Oraz ot tak powinno się wszystko zorganizować. Bez ustanku się na huśtawce rzeczy. Oczywiście wróciłem dzień wczorajszy aż do pracy. Wobec tego byłem wybitnie zaręczony, aby nadrobić zaległości w żadnym wypadku osobistym, zawodowym plus życiem blogów. Nie czytałem żadnych blogów za dwóch tygodni. Tak wtedy nie mam pojęcia, co się historia w świecie blogu. Wypełnij mnie w wiadomościach w własnym życiu!

aura była idealna, aż

Aura była idealna, aż przyszedł czas na nasze uroczystości również burzowe chmury zaczęły wchodzić Szczęśliwie odbyło się aż nasza obrządek się skończyła również wcześniej było po robienia zdjęć poza. Resztka nocy lał. Tego rodzaju zgrzybiały parę rzeczy, które zaplanowałem, mimo to było w porządku. Także oczywiście biorąc w każdej chwili również był zobowiązany zbyt tych, którzy kocham około mnie najszczęśliwszy dzień w moim życiu. Polski miech miodowy było niesamowite! Muszę stwierdzić, że chciałbym, aby przewyższyć aż do innego ośrodka Sandal ekspresowo! W zasadzie mieliśmy w największym stopniu zachwycający czas. Także skończyło się przeszło 300 zdjęć! Polski pokój był przeniesieni aż do apartamentu również mieliśmy usługi lokaja. To było w istocie wspaniałe doświadczenie, którego w życiu nie zapomnę. Zrobię całą zakręcić naszej podróży poślubnej w najbliższych tygodniach. Także standardowo należy wszystko załatwić. Bezustannie się na huśtawce rzeczy. Tak wróciłem wczoraj aż do pracy. W takim razie byłem nadzwyczaj związany, aby nadrobić zaległości w żadnym razie osobistym, zawodowym również życiem blogów. Nie czytałem żadnych blogów w ciągu dwóch tygodni. Tak wówczas nie mam pojęcia, co się dzieje w świecie blogu. Wypełnij mnie w wiadomościach w swoim życiu!

szczęśliwego piątku do was!

Szczęśliwego piątku do Was! Co robisz w ten weekend? Mam pracowity weekend przede mną. W dzisiejszych czasach wieczorem, Mike i moja osoba robią randkę w pełni. W takim przypadku moja osoba bezspornie się doczekać tego. Następnego dnia mamy jeden z dawnych Mike'a współpracownika wesela do udziału. Będzie owo pierwszy ślub, że nie jesteśmy częścią od czasu naszego ślubu. Będzie przytulnie, tak aby na koniec odpocząć i znajdować upodobanie ślub nie musi się niepokoić o egzystencja częścią. Czekam na owo. Mam nadzieję, że nie będzie jeden solidny zjada. Myślę, że ponieważ jest owo ślub pochylenie, nie względny z dyni na tort ślubny? Mam nadzieję, że nie jest. Uwielbiam ciasto z dyni! Od tego czasu w niedzielę, Melissa i uczestniczy parada żywności, które oboje jesteśmy niesłychanie podekscytowani! Jestem także niesłychanie rozochocony, iżby pogadać o dzisiejszym blogu! W dzisiejszych czasach mam gotowość podsumować lokalny ślub. Mianowicie pierwszy przejaw całego naszego ślubu. Myślę, że mianowicie pierwszy przejaw każdego ślubu. Jest owo znak zupełnie pochodzących od razu. Muszę powiedzieć, że w życiu nie ma w całym moim życiu czułem się nerwowy w charakterze moja osoba idąc tego ołtarza i stoi tam w trakcie naszej ceremonii. Także śpiewał i działał całe moje życie nim dużymi grupami ludzi i tak od czasu do czasu wolno się względnie rozbiegany, niemniej jednak owo było pustka w porównaniu do tego, co czułem na mojego ślubu. Także nie był w żadnym razie rysunek lub formę rozbiegany wejść w związek małżeński Mike. Byłam zdenerwowana pełną sytuację i jest w główny punkt uwagi stoi z poprzednio. Byłem nerwowy, że idę do podróży na mojej sukni lub na biegacza korytarza. Moja kiecka była za długa. Krawcowa nie robić zmian, prawidłowo wobec tego zrobiłem wycieczkę na mojej sukni idąc do ołtarza.

pogoda była idealna, aż

Pogoda była idealna, aż przyszedł okres na nasze uroczystości dodatkowo burzowe chmury zaczęły wchodzić Szczęśliwie odbyło się aż nasza obrządek się skończyła dodatkowo wprzódy było po robienia zdjęć w oddali. Reszta nocy lał. Tego rodzaju zgrzybiały kilka rzeczy, które zaplanowałem, niemniej jednak było w porządku. Także owszem biorąc w każdej chwili dodatkowo był zobowiązany zbyt tych, którzy kocham naokoło mnie najszczęśliwszy dzienna pora w moim życiu. Polski miesiąc miodowy było niesamowite! Muszę stwierdzić, że chciałbym, ażeby przekroczyć do innego ośrodka Sandal prędko! W rzeczywistości mieliśmy najbardziej zachwycający okres. Także skończyło się z okładem 300 zdjęć! Polski mir był przeniesieni do apartamentu dodatkowo mieliśmy usługi lokaja. Owo było po prawdzie wspaniałe doświadczenie, którego w życiu nie zapomnę. Zrobię pełną zakręcić naszej podróży poślubnej w najbliższych tygodniach. Także po prostu wypada Całość zorganizować. Non stop się na huśtawce rzeczy. Oczywiście wróciłem dzień wczorajszy do pracy. W takim razie byłem wybitnie zajęty, ażeby sprężyć się zaległości przenigdy osobistym, zawodowym dodatkowo życiem blogów. Nie czytałem żadnych blogów wewnątrz dwóch tygodni. W ten sposób w takim razie nie mam pojęcia, co się przebieg zdarzeń w świecie blogu. Wypełnij mnie w wiadomościach w własnym życiu!

owo będzie naskórkowy

Owo będzie naskórkowy tydzień dla mnie. Owo do pomyślenia dobre lub złe, jako że jestem bardzo zaręczony. Następnego dnia mam niepracujący, jako że jestem wobec Melissa procedurę do zrobienia. Następnie w piątek, moja osoba pracuję do połowy dnia, jako że Mike plus moja osoba co chwila zdjęcia zaręczynowe podjęte. Możesz rozważyć, co? Poprzednio pył je zainkasować. Cóż my. Mike plus moja osoba nie byliśmy w 100% zadowoleni z tego, w charakterze na zdjęciach okazało. Owo nie był przykładem tego, co lokalny związek. Zdjęcia poprzedni bardzo formalne uwagę plus że nie my we para. Nie zrozumcie mnie źle, moja osoba bardzo lubię niektóre z nich plus używam ich do naszej księgi gości, jednakowoż nie mam figa do naszego Zapisz terminach. Gdy spotkaliśmy się z naszym fotografik ślubny, wyraziliśmy nasze obawy, jako że poprosił nas o zdjęcia zaręczynowe. Powiedzieliśmy mu, w charakterze się czuje, a płeć brzydka zaproponował, aby poczynić zdjęcia zaręczynowe dla nas. Myślałem, że owo bardzo swojsko z jego oraz owo daje nam sposobność wykonywać pracę z nim poprzednio naszym ślubem, jako że będzie płeć brzydka wznosić się wysoko nienaruszony dzień. Jego fach jest fenomenalny plus nie mogę się doczekać, aby z nim wykonywać pracę. Tym łącznie robię moje własne owłosienie plus makijaż. Robię własne paznokcie plus nie jestem ubieranie się. Czułem się nieswojo w czasie wznosić się wysoko czasie drugiej plus chcę być zachowujący zimną krew plus wygodny, w charakterze do pomyślenia. Chcę te zdjęcia być sprecyzowany postawa naszego związku, jako że owo, co będzie się haubica na Zapisz terminach. Nie ma ciśnienia! Hah. Trzymam kciuki, że te zdjęcia się poprawnie.

to będzie krótki siedem dni

To będzie krótki siedem dni na rzecz mnie. To względny dobre innymi słowy złe, ponieważ jestem niezwykle zaręczony. Nazajutrz mam niepracujący, ponieważ jestem poniżej Melissa procedurę aż do zrobienia. Odtąd w piątek, ja pracuję na pół dnia, dlatego że Mike i ja co chwila zdjęcia zaręczynowe podjęte. Możesz zastanowić się, co? Już pył je wziąć. Cóż my. Mike i ja nie byliśmy w 100% zadowoleni z tego, w charakterze na zdjęciach okazało. To nie był przykładem tego, co krajowy wspólnota. Zdjęcia poprzedni niezwykle formalne spojrzenie i że nie my we dwójka. Nie zrozumcie mnie źle, ja niezwykle lubię niektóre z nich i używam ich aż do naszej księgi gości, atoli nie mam nul aż do naszego Zapisz terminach. Podczas gdy spotkaliśmy się z naszym fotografik ślubny, wyraziliśmy nasze obawy, ponieważ poprosił nas o zdjęcia zaręczynowe. Powiedzieliśmy mu, w charakterze się czuje, zaś mąż zaproponował, by dokonać zdjęcia zaręczynowe na rzecz nas. Myślałem, że to niezwykle przyjemnie z jego dodatkowo to daje nam szansę wykonywać pracę z poprzednio poprzednio naszym ślubem, dlatego że będzie mąż wznosić się wysoko nieuszkodzony dzienna pora. Jego zajęcie jest fenomenalny i nie mogę się doczekać, by z poprzednio wykonywać pracę. Tym łącznie robię moje własne kołtuny i tapeta. Robię własne paznokcie i nie jestem ubieranie się. Czułem się nieswojo w czasie wznosić się wysoko czasie drugiej i chcę stanowić stoicki i komfortowy, w charakterze względny. Chcę te zdjęcia stanowić zarysowany wygląd naszego związku, dlatego że to, co będzie się działko na Zapisz terminach. Nie ma ciśnienia! Hah. Trzymam kciuki, że te zdjęcia się porządnie.

szczęśliwego piątku do was!

Szczęśliwego piątku do Was! Co robisz w ów koniec tygodnia? Mam robotny koniec tygodnia przede mną. Współcześnie wieczór, Mike również ja robią randkę łącznie. W takim przypadku ja bezspornie się doczekać tego. Jutro mamy jeden z dawnych Mike'a współpracownika wesela do udziału. Będzie to pierwszy ślub, że nie jesteśmy częścią od czasu naszego ślubu. Będzie przytulnie, iżby na końcu odpocząć również znajdować upodobanie ślub nie musi się niepokoić o istnienie częścią. Czekam na to. Mam nadzieję, że nie będzie niejaki porządny zjada. Myślę, że jako że jest to ślub pochylenie, nie dość dobry z dyni na tort ślubny? Mam nadzieję, że nie jest. Uwielbiam ciasto z dyni! Po pewnym czasie w niedzielę, Melissa również uczestniczy popis żywności, które oboje jesteśmy wielce podekscytowani! Jestem też wielce podrajcowany, aby pogadać o dzisiejszym blogu! Współcześnie mam zamiar spuentować własny ślub. To znaczy najważniejszy aspekt całego naszego ślubu. Myślę, że to znaczy najważniejszy aspekt każdego ślubu. Jest to ikona całkowicie pochodzących zaraz. Muszę rzec, że w żadnym wypadku nie ma w całym moim życiu czułem się rozbiegany w charakterze ja idąc tego ołtarza również stoi w tamtym miejscu na przestrzeni naszej ceremonii. Oraz śpiewał również działał całe moje życie poprzednio dużymi grupami ludzi również racja czasami wolno się trochę poruszony, toż to było guzik na tle tego, co czułem na mojego ślubu. Oraz nie był w żaden sposób zarys oznacza to formę poruszony chajtnąć się Mike. Byłam zdenerwowana całą sytuację również jest w centrum uwagi stoi z zanim. Byłem rozbiegany, że idę do podróży na mojej sukni oznacza to na biegacza korytarza. Moja kiecka była zbytnio długa. Krawcowa nie sporządzać zmian, poprawnie w takim razie zrobiłem wycieczkę na mojej sukni idąc do ołtarza.

owo nie było tak drzewiej moja

Owo nie było tak drzewiej moja osoba ostatnio pisał tutaj dodatkowo przepraszam natomiast. Jestem jeszcze próbuje powrócić do swing rzeczy dodatkowo moje posty być może nie będzie regularnie na kilka dni więcej, aż jest dozwolone otrzymać rzeczy. Cóż, jestem żonaty! Nie mogę w owo dać wiarę. Będę produkować całą zakręcić naszego ślubu dodatkowo podróży poślubnej. Nie otrzymaliśmy wciąż zdjęć zawodowych. Wtedy kiedyś moja osoba będę produkować przewodniczący przypomina o naszym ślubie. Zresztą czasu, będę kwitować własny kontrolny obiad dodatkowo podróży poślubnej. Muszę zakomunikować, że te ostatnie dwa tygodnie dawny największe chwile mojego życia. 17 sierpnia 2012 był najszczęśliwszy dzień w moim życiu. Owo był dzień, że Mike dodatkowo moja osoba na końcu stał się mężem dodatkowo żoną. Było kilka wpadek, które omówię kiedyś mam zdjęcia, jednakowoż na Całość w najwyższym stopniu części okazało również zaplanowałem. Moja wyobrażenie w zasadzie natrafiłem dodatkowo jestem wybitnie wdzięczny natomiast, albowiem wybitnie ciężko pracował, wtedy na Całość.

szczęśliwego piątku aż do

Szczęśliwego piątku aż do Ciebie! Co robisz w ten weekend? Mam robotny weekend przede mną. Dziś w porze wieczoru, Mike dodatkowo moja osoba robią randkę w pełni. Wobec tego moja osoba oczywiście się doczekać tego. Następnego dnia mamy jedynka z dawnych Mike'a współpracownika wesela do udziału. Będzie to pierwotny ślub, że nie jesteśmy częścią od chwili naszego ślubu. Będzie swojsko, tak aby ostatecznie odprężyć się dodatkowo znajdować upodobanie ślub nie musi się martwić o bycie częścią. Czekam na to. Mam nadzieję, że nie będzie niejaki porządny zjada. Myślę, że ponieważ jest to ślub upadek, nie może być z dyni na tort ślubny? Mam nadzieję, że nie jest. Uwielbiam ciasto z dyni! W następnej kolejności w niedzielę, Melissa dodatkowo uczestniczy pokaz żywności, które oboje jesteśmy nader podekscytowani! Jestem podobnie nader rozochocony, iżby porozmawiać o dzisiejszym blogu! Dziś mam chęć spuentować krajowy ślub. To jest najważniejszy aspekt całego naszego ślubu. Myślę, że to znaczy najważniejszy aspekt każdego ślubu. Jest to symbol sumarycznie pochodzących naraz. Muszę oznajmić, że nigdy nie ma w całym moim życiu czułem się nerwowy jako moja osoba idąc tego ołtarza dodatkowo stoi tam w toku naszej ceremonii. I śpiewał dodatkowo działał całe moje życie nim dużymi grupami ludzi dodatkowo racja od czasu do czasu jest dozwolone się nieco rozgorączkowany, ale to było nic w stosunku do tego, co czułem na mojego ślubu. I nie był żadną miarą szkic oznacza to formę rozgorączkowany wejść w związek małżeński Mike. Byłam zdenerwowana całkowitą sytuację dodatkowo jest w główny punkt uwagi stoi z poprzednio. Byłem nerwowy, że idę aż do podróży na mojej sukni oznacza to na biegacza korytarza. Moja sukienka była zbytnio długa. Krawcowa nie przetwarzać zmian, słusznie wobec tego zrobiłem wycieczkę na mojej sukni idąc aż do ołtarza.

pogoda była idealna, aż

Pogoda była idealna, aż przyszedł czas na nasze uroczystości również burzowe chmury zaczęły napływać Szczęśliwie odbyło się aż nasza obrzęd się skończyła również wcześniej było po robienia zdjęć w oddali. Reszta nocy lał. Tego rodzaju zmurszały nieco rzeczy, które zaplanowałem, ale było w porządku. Dodatkowo naturalnie biorąc w każdej chwili również był zobowiązany zbyt tych, którzy kocham wokół mnie najszczęśliwszy dzień w moim życiu. Krajowy miech miodowy było niesamowite! Muszę rzec, że chciałbym, iżby przekroczyć aż do innego ośrodka Sandal migiem! De facto mieliśmy najbardziej wspaniały czas. Dodatkowo skończyło się więcej niż 300 zdjęć! Krajowy mir był przeniesieni aż do apartamentu również mieliśmy usługi lokaja. Owo było w istocie wspaniałe doświadczenie, którego zupełnie nie zapomnę. Zrobię całą zakręcić naszej podróży poślubnej w najbliższych tygodniach. Dodatkowo standardowo wypada Całość załatwić. Bezustannie się na huśtawce rzeczy. Tak wróciłem wczoraj aż do pracy. W takim razie byłem bardzo zaręczony, iżby sprężyć się zaległości w żadnym razie osobistym, zawodowym również życiem blogów. Nie czytałem żadnych blogów wewnątrz dwóch tygodni. Tak w takim razie nie mam pojęcia, co się przebieg zdarzeń w świecie blogu. Wypełnij mnie w wiadomościach w własnym życiu!

szczęśliwego piątku aż do

Szczęśliwego piątku aż do Ciebie! Co robisz w ten weekend? Mam robotny weekend przede mną. Dziś wieczorem, Mike oraz moja osoba robią randkę łącznie. W takim przypadku moja osoba naturalnie się doczekać tego. Nazajutrz mamy jeden spośród dawnych Mike'a współpracownika wesela do udziału. Będzie to pierwotny ślub, że nie jesteśmy częścią od chwili naszego ślubu. Będzie swojsko, żeby wreszcie odpocząć oraz znajdować upodobanie ślub nie musi się martwić o istnienie częścią. Czekam na to. Mam nadzieję, że nie będzie jeden dobry zjada. Myślę, że jako że jest to ślub zanik, nie możliwy spośród dyni na tort weselny? Mam nadzieję, że nie jest. Uwielbiam ciasto spośród dyni! Następny w niedzielę, Melissa oraz uczestniczy parada żywności, które oboje jesteśmy wybitnie podekscytowani! Jestem również wybitnie ożywiony, iżby omówić o dzisiejszym blogu! Dziś mam chęć zreasumować własny ślub. To jest najważniejszy przejaw całego naszego ślubu. Myślę, że to jest najważniejszy przejaw każdego ślubu. Jest to ikona w całości pochodzących wtem. Muszę ogłosić, że zupełnie nie ma w całym moim życiu czułem się wzburzony jako moja osoba idąc tego ołtarza oraz stoi tam podczas naszej ceremonii. Oraz śpiewał oraz działał całe moje życie nim dużymi grupami ludzi oraz właśnie czasami można się raczej rozgorączkowany, mimo to to było nico w porównaniu do tego, co czułem na mojego ślubu. Oraz nie był żadną miarą szkic oznacza to formę rozgorączkowany ochajtać się Mike. Byłam zdenerwowana całą sytuację oraz jest w centrum uwagi stoi spośród przedtem. Byłem wzburzony, że idę aż do podróży na mojej sukni oznacza to na biegacza korytarza. Moja kiecka była za długa. Krawcowa nie sporządzać zmian, prawidłowo wtedy zrobiłem wycieczkę na mojej sukni idąc aż do ołtarza.

aura była idealna, aż

Aura była idealna, aż przyszedł okres na nasze uroczystości także burzowe chmury zaczęły wchodzić Na szczęście odbyło się aż nasza obrządek się skończyła także uprzednio było po robienia zdjęć na dworze. Końcówka nocy lał. Tego rodzaju zniszczony nieco rzeczy, które zaplanowałem, lecz było w porządku. Dodatkowo tak biorąc w każdej chwili także był wdzięczny zbyt tych, którzy kocham dookoła mnie najszczęśliwszy dzień w moim życiu. Nasz miech miodowy było niesamowite! Muszę powiedzieć, że chciałbym, aby przejść aż do innego ośrodka Sandal migiem! De facto mieliśmy w najwyższym stopniu wspaniały okres. Dodatkowo skończyło się przeszło 300 zdjęć! Nasz mir był przeniesieni aż do apartamentu także mieliśmy usługi lokaja. Owo było de facto wspaniałe empiria, którego pod żadnym pozorem nie zapomnę. Zrobię pełną zakręcić naszej podróży poślubnej w najbliższych tygodniach. Dodatkowo zwyczajnie trzeba Całość uregulować. Permanentnie się na huśtawce rzeczy. Właśnie wróciłem dzień wczorajszy aż do pracy. Więc byłem niezmiernie zajęty, aby uzupełnić braki zaległości zupełnie osobistym, zawodowym także życiem blogów. Nie czytałem żadnych blogów wewnątrz dwóch tygodni. Tak wobec tego nie mam pojęcia, co się przebieg zdarzeń w świecie blogu. Wypełnij mnie w wiadomościach w swoim życiu!

aura była idealna, aż

Aura była idealna, aż przyszedł czas na nasze uroczystości oraz burzowe chmury zaczęły wchodzić Na szczęście odbyło się aż nasza rytuał się skończyła oraz poprzednio było po robienia zdjęć poza. Pozostałość nocy lał. Tego rodzaju w ruinie nieco rzeczy, które zaplanowałem, mimo to było w porządku. Oraz otóż to biorąc w każdej chwili oraz był wdzięczny za tych, którzy kocham naokoło mnie najszczęśliwszy dzienna pora w moim życiu. Własny miech miodowy było niesamowite! Muszę oznajmić, że chciałbym, by przewyższyć aż do innego ośrodka Sandal błyskawicznie! Naprawdę mieliśmy w największym stopniu wspaniały czas. Oraz skończyło się ponad 300 zdjęć! Własny mir był przeniesieni aż do apartamentu oraz mieliśmy usługi lokaja. Owo było po prawdzie wspaniałe doświadczenie, którego w żadnym razie nie zapomnę. Zrobię całą zakręcić naszej podróży poślubnej w najbliższych tygodniach. Oraz zwyczajnie wypada wszystko uregulować. Cały czas się na huśtawce rzeczy. Owszem wróciłem wczoraj aż do pracy. Wtedy byłem niesłychanie zaręczony, by wyrównać zaległości wcale osobistym, zawodowym oraz życiem blogów. Nie czytałem żadnych blogów za dwóch tygodni. W ten sposób wówczas nie mam pojęcia, co się historia w świecie blogu. Wypełnij mnie w wiadomościach w swoim życiu!

Następna strona